Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

San Antonio


Wciaz zostajemy na Ibizie, ale przenosismy sie na jej druga strone, do San Antonio. Tam sa podobno najladniejsze zachody slonca! Ale jak na zlosc, pomimo bezchmurnego dnia, pod wieczor zebralo sie troche chmur, ktore zaslonily zachodzace slonce. Mimo to i tak widok byl zachwycajacy.

We are still staying in Ibiza, but now we are moving to the other side of the island, to San Antonio. Apparently, there are the most amazing sunsets ever! However, despite the clear sky all day, suddenly when the sun was setting clouds gathered around it. Nevertheless the view was stunning.

  


Comments