Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Formentera


Formentera jest jedna z najpiekniejszych wysp w Europie oraz najmniejsza z wysp na Balearach. Jest znana z produkcji soli, ktora mozna rowniez kupic na Ibizie, oddalonej o 30-40 minut od Formentery. 
Woda jak widac jest wspaniala, jej krystalicznie niebieski kolor i cudowne plaze przyciagaja wiele turystow kazdego roku. Jest to idealne miejsce na jednodniowa wycieczke. 


Formentera is one of the most beautiful islands in Europe, but it is also the smallest out of all  Balearic islands. It is famous for its salt production, which could be purchased also in Ibiza, only 30-40 minutes away.
The water as you can see is magnificent, its crystal blue colour and beautiful beaches attract many tourists every year. It is a perfect one-day trip destination.    
Salt pans

 
Comments