Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Zoo WrocławCześć. Dziś będzie mała zmiana na blogu. A ogólnie mówiąc to znów pojawią się zdjęcia zwierząt, tym razem z wrocławskiego zoo. Jest to najczęściej odwiedzane miejsce wśród turystów. Ja sama byłam kilka razy. :)
Zdjęcia robione były  z różnych okresów wakacji. 

Hey. Today will be a small change on the blog. In general, there will be pictures of animals again, this time from the zoo in Wroclaw. It is the most visited place among tourists. I personally have been there several times. :)
Pictures were made from various holiday periods.

Comments