Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Park Południowy we WrocławiuWitajcie! Dawno nie było zdjęć z Polski, więc postanowiłam to nadrobić. 
Robi się coraz cieplej, więc zdecydowałam, że poszukam innych ciekawych miejsc we Wrocławiu. Takim miejscem jest Park Południowy. Jest to doskonałe miejsce na odpoczynek lub spotkania ze znajomymi. W Parku Południowym znajdują się również restauracja oraz plac zabaw dla dzieci. W pobliżu stawu prawie zawsze można spotkać pana z watą cukrową i popcornem. 
Jest to również idealne miejsce dla aktywnych fizycznie ludzi. Rozległe polany dają wiele przestrzeni do np. gry w piłkę, frisby czy badmintona. 

Hello! For a while we did not post any photos from Poland, so I decided to make up for it. It is getting warmer, so I decided to look for other interesting places in Wroclaw. South Park is a place like that. It is a great location to rest or meet with friends. There is also a restaurant and a playground for children in South Park. Near the pond  you can almost always meet the gentleman with cotton candy and popcorn. It is also an ideal place do physically active people. There is  plenty of space for thing like ball game, frisbee or badminton. Comments