Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Edinburgh 2


Witajcie! Jak wspomnialam w poprzednim poscie, udalo mi sie zrobic sporo zdjec w Edynburgu, dlatego dzis kolejna czesc. 
Na koncu umiescilam rowniez zdjecia kaplicy Rosslyn, ktora nie znajduje sie w Edynburgu, ale okolo 8 mil od miasta i jest to jedno z miejsc, ktore trzeba zobaczyc bedac w tych okolicach. 

Hello! As I mentioned in the last post, I have taken quite a lot of pictures of Edinburgh, so here is part 2.
 At the end I have also added photos of Rosslyn Chapel, which is not in Edinburgh, but 8 miles outside of town. However it is one of  must-see places in this area.
Royal Mile


Edinburgh Castle
Edinburgh Castle

GrassmarketGreyfriars Bobby

Cowgate


Rosslyn Chapel

Comments

 1. Great post, I very like it :)

  new post
  https://www.instagram.com/ilijac/
  http://mensfashionobsession.blogspot.rs/

  ReplyDelete
 2. What beautiful pictures, I love Edinburgh!
  Have a great day :)
  Rosanna x
  Rose's Rooftop

  ReplyDelete
 3. ;)

  Maravilhosas essas fotografias!

  Ótima quarta!

  Beijo! ^^

  ReplyDelete

Post a Comment