Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Wigry


W dzisiejszym poście chciałybyśmy pokazać Wam zdjęcia z pięknej wsi Wigry. Głównymi zabytkami zwiedzanymi przez turystów jest kościół i były klasztor zakonu kamedułów. Znajdują się tam również pustelnie, czyli miejsca odosobnienia. W takich miejscach można odpłatnie wynajmować pokoje gościnne i apartamenty. Na terenie klasztoru możemy zwiedzić Apartament i Kaplicę Papieską, w której nocował i modlił się Papież Jan Paweł II w 1999 r, który wracał z pielgrzymki z naszego rodzinnego miasta  - Ełku. 
Zdjęcia były robione telefonem w 2015 roku. 

In today's post we would like to show you photos of the beautiful vilage Wigry. The main sightseeing places are church and monastery. There are also hermitages, or secluded places. You can rent  guest rooms and apartament for a fee. Around the monastery, we can visit the Apartament and the Pontifical Chapel, where Pope John Paul II slept and prayed  in 1999, who was returning from a pilgrimage in our hometown - Elk. 
The photos were taken in 2015.Comments

  1. What a beautiful place!!
    It is wonderful that we can rent that room!

    akiko
    www.akikohiramatsu.com

    ReplyDelete

Post a Comment