Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Badby Woods


Pare tygodni temu odkrylam kolejne ciekawe miejsce w Anglii - Badby Woods, ktore dzisiaj chcialabym Wam pokazac. Pogoda jak widac dopisala. Idealne miejsce na dlugie spacery.

Few weeks ago I have discovered another interesting place in England - Badby Woods, which I would like to show you today. The weather, as you can see, was beautiful. It is a perfect place for long walks.
Comments

 1. ;D

  Fotos maravilhosas!

  Ótimo sábado!

  Beijo! ^^

  ReplyDelete
 2. Fantastic post, I very like your blog :)

  new post
  https://www.instagram.com/ilijac/
  http://mensfashionobsession.blogspot.rs/

  ReplyDelete
 3. What beautiful pictures!
  Have a lovely day :)
  Rosanna x
  Rose's Rooftop

  ReplyDelete

Post a Comment