Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Świątecznie w Ełku

W dzisiejszym poście chciałabym pokazać Wam jak wygląda nasze rodzinne miasto w okresie świątecznym. Mimo, że nie ma śniegu i tak Ełk wygląda pięknie.

A z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałybyśmy życzyć Wam
spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt, bogatego Mikołaja,
aby spełniły się wszystkie Wasze marzenia oraz wspaniałej zabawy na Sylwestra i 
Szczęśliwego Nowego Roku.  

Przepraszam za jakość zdjęć, ale były robione telefonem. 

In today's post I would like to show how our hometown looks in the holiday season. Although, there is no snow, Elk still looks beautiful. 

And on the occasion of Christmas, we would like to wish you 
calm, happy and family Christmas, rich Santa,
may all your dreams come true and fun on New Year's Eve and
Happy New Year.

Sorry for the quality of the photos but there were taken by phone. 


Comments

Post a Comment