Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Oxford


Pozwolcie, ze dzis zabiore Was do pieknego Oxfordu. Miasto chyba wszystkim znane, glownie z jednego z najlepszych uniwersytetow angielskich. Bylam tam pierwszy raz i bardzo przypominalo mi Cambridge, to chyba przez te rowery :) Jeden dzien to zdecydowanie za malo, aby moc odkryc wszystkie zakamarki tego miasta.

Today, let me take you to Oxford. I think this city is mostly known for one of the best English universities. I went there for the first time and it reminded me of Cambridge, probably because of so many bikes everywhere :) One day is definitely not enough to discover the whole city.

Oxford Castle
 Carfax Tower

Radcliffe Camera                        

Bridge of Sighs 

 Sheldonian Theatre 


Bodleian Library


Divinity School (where few scenes from Harry Potter movies were filmed)

Sheldonian Theatre


Bridge of sighs


Pitt Rivers Museum
Comments

  1. Pięknie tam <3
    Super zdjęcia :)

    Pozdrawiam :)
    http://perypetieoliwii.blogspot.com/

    ReplyDelete

Post a Comment