Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Leicester


Nadszedl czas, aby na dobre pozegnac sie z latem i powitac (jak na razie) piekna jesien. W jesiennych kolorach pierwsze przedstawimy Wam Leciester. Przez trzy lata mieszkalam tam i studiowalam. Jest to miasto studenckie o bogatej historii.It is time to say goodbye to the summer and say hello to (so far) a beautiful autumn. First place that we will show you, covered in autumn colours, is Leicester. I have lived and studied there for three years. It is a student city with a rich history.


Leicester Cathedral


                          King Richard III                                             Haymarket Memorial Clock tower


New Walk


                          New Walk Museum Abbey Park
  

  
Castle Gardens


St Mary De Castro Church


De Montfort University 


Train Station


De Montfort Hall


         Arc of remembrance                                                                      Liberty Statue

Peace Walk

Rugby Stadium

River Soar  


Football Statdium


Shopping CentreJako dodatek do zdjec, na naszym kanale YouTube niedlugo ukaze sie rowniez filmik przedstawiajacy Leicester. Aby tego nie przegapic zapraszamy do subskrybcji.

Soon on our YouTube channel we will post Leicester video. If you don't want to miss it, make sure you subscribe to our channel.
https://www.youtube.com/channel/UCj0LMFgYg_kHGRaVZGoTYgw

Comments