Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Holcot

Niestety lato dobiega konca, wiec to pewnie jeden z ostatnich wakacyjnych postow w tym roku. Chyba, ze pogoda nas ponownie zaskoczy. 
Zdjecia przedstawiaja okolice malej wioski w centrum Anglii - Holcot. Zdjecia zostaly zrobione w 2011 roku.

Unfortunately summer is almost over, so this is probably one of the last summer posts. Unless the weather surprises us again.
The photos show the surroundings of little village Holcot, in the centre of England. Photos were taken in 2011.
Pitsford WaterComments

 1. Bardzo malownicza okolica, gdyby nie to, że przeczytałam, że zdjęcia były robione w Anglii to pomyślałabym, że to Polska :)

  http://crafty-zone.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Śliczne widoki :) Powiedziałabym, że Polskie. A tu zdziwienie, bo Angielskie :)

  Pozdrawiam :)
  http://perypetieoliwii.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Bardzo ładne miejsce! Ciekawe czy nadal wszystko wygląda tam tak samo :)
  Anonimoowax - Klik

  ReplyDelete

Post a Comment