Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Warsaw

W koncu nadszedl czas na stolice Polski - Warszawe. Zanim tam pojechalam, slyszalam rozne zdania na temat tego miasta, ale glownie byly to negatywne opinie. Niestety mialam tyko dzien na zwiedzenie Warszawy, wiec nie zdazylam zobaczyc wszystkiego, ale znalazlam pare miejsc, ktore przykuly moja uwage.

Finally it is time for the capital of Poland - Warsaw. Before I went there I have heard different opinions about that city, however most of them were negative. Unfortunately I went there only for one day so I did not have enough time to explore it all, but I found few places that caught my eye.

 The Palace of Culture and Science  


Presidential Palace

Statue of Adam Mickiewicz

 Old Town 

  

Warsaw Barbican


Little Insurrectionist

Comments