Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Rutland Water


Rutland Water to sztuczne jezioro, najwiekszy sztuczny zbiornik wodny w Anglii. Jest to idealne miejsce na spedzenie aktywnego weekendu. Mamy tez dla Was filmik, ktory udalo sie tam nakrecic (link jest na dole).

Rutland Water  is a drinking water reservoir, the biggest reservoir in England. It is an ideal place for an active weekend. We also have for you a video, which I have managed to record there (link is down below).


Normanton Church / Kosciol w Normanton

Comments

 1. I love that photo with the building and the stormy cloudy background! It looks very dramatic

  ~Andrea Tiffany~
  aglimpseofglam.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. wionderful!

  NEW BLOG ! please follow me : YOUNG BLOG


  ReplyDelete
 3. Stunning video and the place is so beutiful!

  ReplyDelete

Post a Comment