Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Wrocław 2


Wracamy!! Długo nas nie było, ale już wracamy z mnóstwem nowych zdjęć.
W tym poście będą zdjęcia z Wrocławia. Zdjęcia robione są przez nas obie w te wakacje. Po prawie roku znów się spotkałyśmy, tym razem właśnie we Wrocławiu. Zdjęcia są z prawie całego Wrocławia. Możecie zobaczyć odwiedzone już przez nas miejsca wcześniej oraz nowe, w których nie byłyśmy.

We're back!!  It's been a long time since the previous post, but we're back with lots of new photos.
In this post you'll see photos from Wroclaw. Photos were taken by both of us this summer. After almost a year we met again, this time in Wroclaw. The photos show of almost the whole Wroclaw. You can see pictures of places we have visited before and new ones that we have been to for the first time.Rynek/ The Market Square

Najstarsza restauracja w Europie/ The oldest restaurant in Europe

Ogród botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego/The Botanical Garden of the Univeristy of Wroclaw

Ogrodnik i Kierownik/Gardener and Direktor

Śpioch/Sleepyhead


Most Piaskowy/Sand Bridge


Panorama Racławicka/The Racławice Panorama

Ogród Japoński/Japanese Garden


Widok ze Sky Tower'a/The view from Sky Tower


Most Grunwaldzki/Grunwaldzki Bridge


Pamiętacie, jak w poprzednim poście pisałyśmy o niespodziance? Niespodzianką są filmy z naszych podróży, które możecie zobaczyć na naszym kanale na YouTubie.

Do you rememberabout the surprise that we have mentioned in the last post? The surprise are the videos from our travels, which you can find on our  YouTube channel.


Comments