Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Zakopane

Polska ma tyle do zaoferowania, nie tylko lasy, jeziora i morze, ale rowniez gory. Przepiekne miejsca znajdziemy w Zakopanem. Zdjecia sa z jesieni 2011, ale w tym roku wybieram sie na wakacje, wiec pewnie za pare miesiecy pojawia sie bardziej aktualne zdjecia.

Poland has so much to offer, not only forests, lakes and sea but also mountains. Very beautiful spots we can find in Zakopane. The photos were take in autumn 2011, but this summer I'm going there again so in few months I will post more current photos.Mieszkancy Zakopanego maja poczucie humoru :)
Citizens of Zakopane have sense of humour.
Caricature, price 9 zl. It's not my fault you look the way you do. Complaints to the parents.

Comments