Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Dublin

Znalazlam kolejne zdjecia zakopane gleboko na dysku twartdym. Tym razem jest to kraina piwem plynaca, czyli Dublin. Bylam tam tylko na weekend i zdjec za duzo nie zrobilam, a te co mam byly robione telefonem i jakosc nie jest rewelacyjna. Mimo to mam nadzieje, ze choc troche oddadza klimat jaki tam panuje.

I have found few more photos buried deep in the depths of my hard drive. This time it's a land of dry stout, Dublin. I have been there only for a weekend and don't have many photos, but the ones I do were taken with a phone and the quality is not very good. Nevertheless I hope that I managed to capture an atmosphere of this place even a little bit
  


  
 

Ostatnio obie jestesmy troche zabiegane i brak nam czasu na voyage, a material tez sie po malu wyczerpuje, wiec robimy mala przerwe. Wracamy za dwa tygodnie, z nowym materialem i niespodzianka!
Recently both of us are quite busy and don't have time for voyages, also we are running out of new photos to post, so we're taking a break. We'll be back in two weeks with fresh material and a surprise!

Comments