Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Louvre

Dzis zabieram Was do jednego z najbardziej popularnych muzeow na swiecie i 'domu Mona Lisy' - Louvre. Nie bylam w stanie zwiedzic calego muzeum, gdyz musialabym poswiecic na to przynajmniej jeden dzien. Pogoda akurat wtedy dopisala i bylo cudownie. 
Niestety mialam lekko zabrudzony obiektyw z jednej strony, czego wczesniej nie zauwazylam i na niektorych zdjeciach prawa strona jest lekko rozmazana.

Today I am taking you to one of the most popular museums in the world and the 'Mona Lisa's home' - Louvre. I wasn't able to see everything because I would have to spend there at least one day. The weather was brilliant on that day. 
Unfortunately my lens must have been a little bit dirty on one side, which I haven't noticed at the time, and few photos have a little smudge on a right side. 


Napoleon's Apartments
Comments