Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Paris from above

Wrocilysmy! Od teraz postaramy sie regularnie dostarczac Wam dawke nowych zdjec z przeroznych miejsc.
Okazalo sie, ze zdjec z Paryza mam wiecej niz myslalam, wiec bede musiala je rozdzielic na wiecej grup. Dzis zabieram Was na wieze Eiffel. Bedziecie mogli podziwiac, piekny Paryz z gory. Niestety dzien, w ktory sie tam wybralam byl troszke pochmurny, ale moim zdaniem nawet w taka pogode Paryz nie traci swojego uroku.


We are back! From now on we will try to regularly deliver you new photos from all different places. 
It turned out that I have more photos of Paris than I thought, so I will have to divide them into few groups. Today I'm taking you on top of the Eiffel Tower. You can admire beautiful Paris from above. Unfortunately, the day I went on Eiffel Tower was quite cloudy, but in my opinion even  in this type of weather Paris still looks amazing.


Comments

 1. BOże!! Zawsze chciałam zobaczyć to na żywo :O WoW, Twój blog stanie sie moim ulubionym :3
  Moze wzajemna obserwacja?

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na każdą obserwacje :)

  ReplyDelete
 2. Pięknie tam jest, chciałbym kiedyś zwiedzić ;)
  Mogę prosić o kliknięcie w linki?? Bardzo mi pomożesz ;)
  http://zlota-orchidea.blogspot.com/2016/03/wish-lista-dresslink-cndirect.html ??
  Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)

  ReplyDelete
 3. Zazdroszczę zwiedzania! :)
  http://lone-gunmens.blogspot.com

  ReplyDelete

Post a Comment