Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Niagara Falls

W tym poście pokaże Wam zdjęcia z jednej z wycieczek w okresie kiedy byłam na wakacjach w USA. Wycieczka była nad wodospad Niagara. Wodospad ten położony jest na granicy Kanady i USA. Widok wodospadu zapiera dech w piersiach. Warto również zobaczyć wodospad nocą kiedy jest kolorowo podświetlany. Niestety na zdjęciach będzie tylko wodospad za dnia.

In this post I will show you photos from one of the tours I went to while being in the US on the vacation. The trip was over Niagara Falls. This waterfall is located on the border between Canada and the United States. The view of the fall is breathtaking. You should also see the waterfall a night when it is illuminated. Unfortunately, the pictures of the waterfall were taken at day time only.

Comments

  1. Chciałabym to zobaczyć na własne oczy *,*
    Może wzajemna obs?

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na każdą obserwacje i nie pozostaje biernym obserwatorem :)

    ReplyDelete

Post a Comment