Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Manchester

Szczesliwego Nowego Roku! Koniec wolnego, wracamy do pracy. Sylwester i Nowy Rok spedzilam w Manchesterze. Miasto bardzo mi sie spodobalo, zwlaszcza teraz w swieta, gdy bylo tak pieknie wystrojone. Napewno tam jeszcze wroce.

Happy New Year! End of holiday, we're back to work. I have spent New Year's Eve and New Year Day in Manchester. I really like that city, especially during Christmas time when it is decorated very nicely. I will definitely go there again.

Queen Elisabeth I // China Town

The library (too big to fit it in one picture :D)Cathedral outside // inside - the main alter

 

Comments