Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

Zoo Bronx

Dziś dla odmiany nie będzie zdjęć krajobrazu, ale parę zdjęć zwierząt. Zabieram Was do zoo na Bronxie w Nowym Jorku. Zoo jest jednym z największych ogrodów zoologicznych w Ameryce Północnej. Zdjęcia zostały zrobione w wakacje 2014 roku.

Today, for a change, there will not be any photos of the landscapes, but couple pictures of animals. I am taking you to the Bronx Zoo in New York. The zoo is one of the largest zoos in North America. The photos were taken in the summer 2014.
Comments

  1. Ujęcie małp szczególnie mi się spodobało, ładnie wyszły również flamingi i żółw. Reszta przeciętnie, ale ważne jest to, by się nie poddawać i rozwijać. Jak sama napisałaś zdjęcia te zostały robione w wakacje 2014. Powinnaś teraz spojrzeć na nie obiektywnym okiem i spróbować powiedzieć co zrobiłaś źle, a co można by było ulepszyć. Nie bój się wyzwań!

    Zapraszam do siebie, gdzie widnieje post o akcji dla blogerek ! Może akurat Cię zainteresuje bookstvd.blogspot.com/ Miło widziane komentarze :)

    ReplyDelete

Post a Comment