Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

New York City

Dzisiaj w poście będziecie mogli zobaczyć zdjęcia z Nowego Jorku. W tym mieście spędziłam kilka wakacji. Nowy Jork jest miastem, które nigdy nie śpi.  Zdjęcia przedstawione poniżej są z okresu letniego z różnych lat.

Today, in the post you will be able to see photos of New York. In this city I spent several holidays. New York is the city that never sleeps.. Photos below were taken during summer time in different years.

Freedom Tower/1 Wrold Trade CenterTimes Square
Empire State Building

 Manhattan (Downtown)

John Lennon MemorialUnisphere

Central Park


Comments

  1. Na zdjęciach Nowy Jork wyglada swietnie!! Mam nadzieję, że w rzeczywistości równiez tak jest :)

    ReplyDelete

Post a Comment