Harlan Coben - "Mistyfikacja"

Jak już wspomniałyśmy parę postów wcześniej, zdecydowałyśmy się urozmaicić nasz blog. Dziś chciałabym rozpocząć nową serię z recenzjami książek. A na pierwszy ogień idzie książką mojego ulubionego autora - "Mistyfikacja" Harlan'a Coben'a.
Aby przeczytać recenzję po angielsku kliknij tutaj. (English version)
"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali , i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? …

London

A wiec czas na nasz pierwszy post. Zalozylysmy tego bloga, by moc gromadzic tu nasze wspomnienia z miejsc, w ktorych bylysmy.
Zaczynamy od naszego spotkania po latach w Anglii. Oczywiscie oznaczalo to wycieczke do Londynu. A ponizej zamieszczamy kilka zdjec z tego dnia.

So it's time to write our first post. We created this blog to gather all our memories from places where we've been.
We're starting with our reunion after years, which took place in England. Of course we had to visit London. Below, you can find photos from that day.

Big Ben


Thames, Blackfriars Bridge

London Eye

Temple Tube StationComments